1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołanie do służby w kościele.

2. Jutro uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika.

3. W poniedziałek, wtorek i piątek na nabożeństwo majowe i Mszę św. oraz próbę przed Rocznicą I Komunii Świętej zapraszamy rodziców i dzieci z klasy IV.

4. W środę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo majowe.  Początek adoracji o godz. 17.00.

5. W niedzielę – 15 maja – o godz. 11.00 uroczystość Rocznicy I Komunii Świętej. O poprowadzenie różańca za tydzień prosimy róże Matki Bożej Różańcowej.

6. Dziękujemy za wsparcie materialne dla parafii. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy rodziców dzieci przystępujących do rocznicy Komunii Świętej.

7. Pan Sołtys informuje, że wyjątkowo w poniedziałek biuro sołtysa będzie czynne od godz. 9.00.