1. Dzisiejsza Niedziela ma w nas pogłębić miłość do słowa Bożego i nakłonić do częstszej lektury Biblii. Przeżywany Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka jest okazją do wdzięczności i życzeń. Niech Pan Bóg dopomaga wszystkim Babciom i Dziadkom swoim błogosławieństwem i dobrym zdrowiem.

2. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła przeżywamy: w środę (24.01.) wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, w czwartek (25.01.) święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w piątek (26.01.) wspomnienie śś. Tymoteusza i Tytusa, biskupów.

3. Msze święte w ciągu tygodnia: o godz. 700 i 1700. W Rudawcu Msza święta we wtorek o godz. 1600.

4. W czwartek (25.01.) kończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. We wtorek o godz. 1630 zapraszamy na Różaniec w intencji podzielonych chrześcijan, a w czwartek o godz. 1630 na Nieszpory święta Nawrócenia św. Pawła w intencji chrześcijan. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny.

5. W przyszłą niedzielę składka na ogrzewanie kościoła.

6. Bóg zapłać za troskę o świątynię w minionym tygodniu i złożoną ofiarę. Do podjęcia nowego dyżuru sprzątającego prosimy rodziny od nr 241 do 260.

7. W środę (24.01.) na spotkanie zapraszają członkowie Akcji Katolickiej.

8. Przed wyjściem z kościoła warto zabrać ze sobą wylosowane fragmenty Pisma Świętego przygotowane przez naszą młodzież. Warto zapoznać się także z komentarzami i medytacją biblijną na naszej stronie internetowej.

9. Słowo Boże przypomina nam dziś, że „przemija postać tego świata”. Niech nawrócenie, wiara i pójście za Jezusem pomagają nam dobrze przeżyć życie na ziemi, patrząc w wieczność.