1. Dziś popołudniowa Msza święta o godz. 1500 odprawiana będzie w kaplicy na cmentarzu.

2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele Tydzień Biblijny. Dziś przeżywamy także VII Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Zachęcamy do rodzinnej i indywidualnej lektury Pisma Świętego. Bóg zapłać także za podjęcie posługi lektorów podczas parafialnego czytania Biblii. Przyszła niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza. Modlimy się w intencji nowych powołań. W tej intencji odprawimy po południu Nieszpory wielkanocne o godz. 1430.

3. W przyszłą niedzielę składka na energię elektryczną. Bóg zapłać za ofiary składane podczas zbiórki inwestycyjnej. Bóg zapłać także za ofiarę 2. 370 zł na kwiaty do Bożego Grobu, przekazaną przez Róże Różańcowe (Ofiarowania NMP, MB Pięknej Miłości, śś. Piotra i Pawła, Matki Bożej Królowej Polski, Niepokalanego Serca NMP, Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Nieustającej Pomocy, św. Jana z Dukli, Matki Bożej Gromnicznej, Zwiastowania Pańskiego, św. Rodziny, Matki Bożej Częstochowskiej, Niepokalanego Poczęcia NMP, św. Józefa).

4. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła przeżywamy: w poniedziałek (24.04): przeniesiona z dzisiejszej niedzieli uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, we wtorek (25.04.): święto św. Marka, Ewangelisty, w sobotę (29.04.) święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.

5. Msze święte w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 700 i 1800. W Rudawcu Msza święta we wtorek o godz. 1700.

6. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę przed sumą prosimy Różę Matki Bożej Różańcowej.

7. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni w minionym tygodniu, za złożoną ofiarę. O podjęcie nowego dyżuru sprzątającego prosimy rodziny od nr 81 do 100.

8. W tym tygodniu zapraszamy na Mszę świętą wieczorną i spotkanie:

- we wtorek (25.04.): ministrantów i lektorów,

- w środę (26.04.): dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej wraz z Rodzicami,

- w czwartek (27.04.): kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy VIII.

9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Teresa Lubecka. W jej intencji: Wieczne odpoczywanie…

10. Idący do Emaus uczniowie rozpoznali Jezusa dopiero przy Łamaniu Chleba. Obyśmy nie przegapili spotkania z Jezusem, który każdego dnia chce się z nami spotykać w różnych okolicznościach życia.