1. Dziś popołudniowa Msza święta o godz. 1500 odprawiana będzie w kaplicy na cmentarzu z procesją i modlitwami za zmarłych dla uczczenia Zmartwychwstania.

2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele Tydzień Biblijny. Dziś przeżywamy także VIII Narodowe Czytanie Pisma Świętego pod hasłem: „Trwali w nauce Apostołów i we wspólnocie”. Zachęcamy do rodzinnej i indywidualnej lektury Pisma Świętego. Przy wyjściu możliwe są do zabrania karteczki z kolejno wypisanymi rozdziałami księgi Dziejów Apostolskich, która w tym roku jest zaproponowana jako lektura. Jest 28 rozdziałów tej księgi, więc jeśli tyle osób chętnych pobierze te karteczki i przeczyta swój fragment to dziś przeczytamy parafialnie całe Dzieje Apostolskie.

3. Bóg zapłać lektorom za podjęcie posługi czytania Biblii podczas parafialnego czytania Biblii przed sumą.

4. Msze święte w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 700 i 1800. W Rudawcu Msza święta we wtorek o godz. 1700.

5. Najbliższa niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza. Modlimy się o nowe powołania. W tej intencji odprawimy po południu Nieszpory wielkanocne o godz. 1430.

6. Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości odpustowych, aby przebiegały one w podniosłej atmosferze. Cieszymy się darem relikwii bł. Rodziny Ulmów, których będziemy czcić  w naszej parafii. Bóg zapłać ofiarodawcom relikwiarzy: Rodzinom Państwa: Fil i Kocyła. Relikwie będzie można uczcić przez ucałowanie w dniu dzisiejszym po Mszach świętych. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na potrzeby naszego kościoła.

7. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę przed sumą prosimy Różę Zwiastowania Pańskiego.

8. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni w minionym tygodniu, za złożoną ofiarę. O podjęcie nowego dyżuru sprzątającego prosimy rodziny od nr 521 do 540.

9. W tym tygodniu zapraszamy na Mszę świętą wieczorną i spotkanie:

- w środę (26.04.): Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

10. Dzieci, które złożyły plansze wielkopostne zapraszamy dziś do zakrystii.

11. Wszyscy jesteśmy świadkami Jezusa Zmartwychwstałego. Może z wielkim trudem, ale dążmy do tego, aby w końcu Go rozpoznać. Niech ten czas wielkanocny będzie dla nas wszystkich radością z doświadczania Jezusa we wspólnocie, na modlitwie i w sakramentach świętych.