1. Dziś przed kościołami w całej Polsce składka do puszek na misje.

2. We wtorek na Msze św. i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klasy 7.

3. W środę od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które wygłosi dyrektor Domu Księży Emerytów „Emaus” w Korczynie ks. Krzysztof Szybiak. Plan rekolekcji został wyłożony na stoliku obok ogłoszeń oraz umieszczony na stronie internetowej,  a przedstawia się następująco:

Czwartek 17.03.

18.00 – Msza Święta z nauką ogólną – po Mszy św. nauka stanowa dla kobiet

Piątek 18.03.

8.00 – Msza Święta z sakramentem namaszczenia chorych dla osób starszych i chorych

17.30 – Droga Krzyżowa

18.00 Msza Święta z nauką ogólną – po Mszy św. nauka stanowa dla młodzieży

Sobota 19.03. Uroczystość św. Józefa

8.00  – Msza Święta z nauką ogólną

11.00 – Msza Święta z nauką ogólną

15.00 – spotkanie dla dzieci i młodzieży ze szkoły podstawowej

16.00 – Msza Święta z nauką ogólna – po Mszy św. nauka stanowa dla mężczyzn

Niedziela 20.03.

8.00 Msza św.

11.00 – Msza Święta koncelebrowana

15.30 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – po Gorzkich Żalach Msza Święta

W trakcie Mszy św. będzie zbierana składka, jako forma podziękowania Rekolekcjoniście za posługę słowa.

5. W niedzielę – 20 marca – w ramach wizytacji kanonicznej będziemy gościli w naszej parafii Ks. Abp Adama Szala. O godz. 7.45 powitanie Księdza Arcybiskupa w progach naszej świątyni parafialnej.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W czwartek o posprzątanie kościoła, obejścia wokół kościoła i groty Matki Bożej prosimy parafian z nr 221 – 260.