1. Dziś od 1400 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja Eucharystyczna, zaś w Godzinie Miłosierdzia wspólnie odmówimy Koronkę, a po niej będzie Msza święta popołudniowa. Przypominamy, że za odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia w kościele lub kaplicy wobec Najświętszego Sakramentu można każdego dnia zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele Tydzień Miłosierdzia, stąd składka do puszek jest z przeznaczeniem na potrzeby Caritas. Przed ołtarzem Miłosierdzia Bożego można także składać skarbonki wielkopostne. Dziś w dekanacie odpust w Turzym Polu.

3. Msze święte w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 700 i 1800. W Rudawcu Msza święta we wtorek o godz. 1700.

4. Najbliższa niedziela – III Niedziela Wielkanocy jest w Polsce obchodzona jako Niedziela Biblijna. Jest ona także VII Narodowym Dniem Czytania Pisma Świętego. Zatem pół godziny przed sumą zapraszamy na wspólną lekturę słowa Bożego, do której zapraszamy przedstawicieli Parafian.

5. W przyszłą niedzielę (23.04.) popołudniowa Msza święta o godz. 1500 będzie sprawowana w kaplicy na cmentarzu. Po niej procesja wielkanocna i modlitwy za zmarłych na cmentarzu.

6. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni w minionym tygodniu. O podjęcie nowego dyżuru sprzątającego prosimy rodziny od nr 61 do 80.

7. „Pan mój i Bóg mój” – to słowa niewiernego Tomasza na widok zmartwychwstałego. Niech będą one naszą modlitwą na najbliższy tydzień, by doświadczać tej obecności Chrystusa, który przynosi pokój.