1. W tym tygodniu kontynuujemy nasze parafialne spotkania kolędowe na które zapraszamy rodziny z następujących rejonów:

- poniedziałek (04.01) nr od 301 do 400,

- wtorek (05.01) nr od 401 do 500,

- czwartek (07.01) nr od 501 do 600,

- piątek (08.01) nr od 601 do 685

- sobota (09.01)  Rudawiec nr od 712 do 753,

W wyznaczonym dniu zostanie odprawiona Msza św.  w intencji rodzin z zaproszonego rejonu, po której odbędzie się spotkanie kolędowe. Prosimy, aby przynieść do kościoła wodę, która zostanie pobłogosławiona, by następnie pokropić nią nasze mieszkania i domy. Jeżeli ktoś będzie sobie życzył złożyć przy tej okazji ofiarę to na stoliku przy wyjściu z kościoła zostanie wystawiony koszyk.

2. W środę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego  – Trzech Króli. Msze św. tradycyjnie w porządku niedzielnym. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo kredy i kadzidła.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek  miesiąca. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo.

4. W przyszłą niedzielę o poprowadzenie różańca prosimy różę św. Józefa.

5. W imieniu Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu dziękujemy za złożona dzisiaj składkę. Bardzo serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby parafii – Bóg zapłać!  Z tydzień prosimy o pomoc na pokrycie opłat związanych z ogrzewaniem kościoła. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła sobotę prosimy parafian z nr  341 – 360.

6. Przypominamy, że sobotnia Msza św. o godz. 17.00 odprawiana jest z formularza niedzielnego.

7. W zakrystii, u Pana Kościelnego, można nabyć książkę autorstwa ks. Tomasza Bednarza i ks. Jana Roguli dotyczącą życia i duszpasterzowania byłego izdebskiego proboszcza ks. Stanisława Zborowskiego. Cena publikacji to 30 zł.

Na stronie parafialnej i tablicy ogłoszeń znajduje się adres poczty elektronicznej pod którym można zamawiać wspomnianą książkę: jan19999@wp.pl