1. Dzisiaj o godz. 1430 Nieszpory Adwentowe. Msze święte roratnie odprawiamy w Adwencie codziennie wieczorem z wyjątkiem niedziel i uroczystości. Dzieci zapraszamy do uroczystej procesji z lampionami i zaangażowania w roratnie zadania: zbierania dobrych uczynków i słuchania adwentowego przewodnika. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek (06.12.) św. Mikołaja biskupa, w środę (07.12.) św. Ambrożego biskupa, w czwartek (08.12.) uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

3. We wtorek (06.12.) na Mszę świętą i wieczorne spotkanie ze św. Mikołajem zapraszamy wszystkich ministrantów, lektorów i członków scholi parafialnej. Biuro św. Mikołaja będzie się znajdować w zakrystii. Tam będzie można się porozumieć ze św. Mikołajem w sprawie obdarowywania prezentami pozostałe chętne dzieci.

4. W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP (08.12.) w wielu wspólnotach przeżywa się „Godzinę łaski dla świata”. Maryja w prywatnych objawieniach mówi, że: dzięki modlitwie w tej godzinie, ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Zapraszamy chętnych na tę godzinę adoracji w naszym kościele od 1200 – 1300.

5. W czwartek (08.12.) z racji Uroczystości Niepokalanego Poczęcia na Mszę świętą wieczorną zapraszamy dzieci pierwszokomunijne wraz ze swoimi Rodzicami. Podczas Eucharystii będzie miał miejsce obrzęd błogosławieństwa i nałożenia medalików. Po Mszy świętej prosimy Rodziców o pozostanie na spotkanie.

6. Msze święte w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 700 i 1700. Serdecznie zapraszamy. W Rudawcu Msze święte we wtorek i czwartek o godz. 1600.

7. W środę o godz. 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu a o godz. 1645  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

8. Do nabycia są opłatki i świece wigilijne. Rozprowadzają je członkowie Akcji Katolickiej.

9. Bóg zapłać za pełniony dyżur w naszym kościele, złożone ofiary, za wszelką pomoc dla świątyni i parafii w minionym tygodniu. Do podjęcia dyżuru sprzątającego na nowy tydzień prosimy rodziny od nr 301 do 320.

10. W tym tygodniu, w sobotę (10.12.) na Mszę świętą wieczorną i katechezę w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania zapraszamy uczniów klasy VIII.

11. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszli: Jan Szawan i Stanisław Skrabala. W ich intencji: Wieczne odpoczywanie…

12. Niech oczekiwanie na przychodzącego Zbawiciela napełnia nasze serca radością i motywuje do prawdziwej zmiany swojego życia.