1. We wtorek ostatni dzień roku 2013. Po Mszy św. wieczornej o 17.00 będzie nabożeństwo, podczas którego będziemy dziękować Bogu za miniony rok, przepraszać za popełnione zło i prosić o bł. Boże w Nowym Roku 2014. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w tej modlitwie, byśmy z Bogiem mogli zakończyć ten rok. Adorować będzie Korona Miłosierdzia Bożego.

2. W środę przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok – dzień modlitw o pokój na świecie. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Nieustającej Pomocy. Po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótkie nabożeństwo, podczas którego adorować będzie róża św. Józefa. Msze św. będą tak, jak w każdą niedzielę.

3. W pierwszy czwartek spowiedź św. od 16.30. O 17.00 będzie Msza św., a potem Godzina św., podczas której adorować będzie róża MB z Lourdes.

4. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu spowiedź św. od 16.00. O 17.00 Msza św., a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie róża Zwiastowania Pańskiego.

5. W sobotę na Mszę św. wieczorną o 17.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Królowej Polski. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

6. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca, dlatego będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Szkaplerznej. Po Prymarii adorować będzie róża św. Piotra i Pawła. Po Sumie – róża Matki Kościoła i po Mszy św. o 16.00 – róża Niepokalanego Serca NMP. Taca przeznaczona będzie na Sem. Duch. w Przemyślu. Gościć będziemy kleryka z Brzozowa, który odczyta podziękowanie z Seminarium i zbierze tacę.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr. od 21-40. Sprzątanie będzie w piątek rano. „Bóg zapłać” parafianom z nr. od 1-20 za przygotowanie kościoła na te niedzielę i za ofiarę 20 zł na potrzeby kościoła.

8. W poniedziałek Msza św. będzie tylko rano o 7.00, we wtorek, czwartek, piątek i sobotę Msza św. będzie tylko wieczorem o 17.00.

9. W minionym tygodniu ofiary na tegoroczne prace parafialne złożyli: po 200 zł – Organ Jan nr 12, Dziuban Maria, Szuba Dariusz, Wójcik Krzysztof Baran Janina nr 563, Fil marian, Fal Józef nr 651 oraz na konto parafialne: Żelaznowski Stanisław i Owsiany Tomasz nr 121; 150 zł – Ciuba Krystian; po 100 zł – Organ Jan nr 44, z nr. 82, Zawada Maria, Gładysz Józef nr 222, Szerszeń Mieczysława nr 249, Fil Bolesław nr 263, Szuba Mieczysław, z nr. 324, Fil Tadeusz nr 326a, z nr. 390a, z nr. 393, Dzioba Stefan, Mazur Józef, z nr 672, Marta Serafin; po 50 zł – z nr. 114, z nr. 235 Za wszystkie te ofiary składamy serdeczne „ Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

10. Od poniedziałku dalszy ciąg kolędy od godz. 9.00-20.00, ks. Paweł Ostafiński będzie chodził po kolędzie jeszcze na Rudawcu. We wtorek, czwartek i sobotę kolęda będzie od godz. 9.00-15.00. Ks. Paweł Ostafiński we wtorek rozpocznie kolędę już w Izdebkach od nr 261.