1. We wtorek 31.12 przypada ostatni dzień roku 2019. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. o godz. 1600, po której będzie nabożeństwo, podczas którego będziemy dziękować Bogu za miniony rok, przepraszać za popełnione zło i prosić o błogosławieństwo w nowym 2020 roku. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w tej modlitwie, byśmy z Bogiem mogli zakończyć ten rok. Na nabożeństwie tym adorować będzie Korona Miłosierdzia Bożego.

2. W środę Uroczystość Św. Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok, dzień modlitwy o pokój na świecie. Msze św. będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę. Po sumie będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i krótkie nabożeństwo, podczas którego adorować będzie róża Św. Józefa.

3. W pierwszy czwartek stycznia, ze względu na kolędę, Msza św. będzie tylko rano o godz. 700.

4. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu spowiedź św. od godz. 1615. O godz. 1700 Msza św. a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie róża Zwiastowania Pańskiego.

5. W pierwszą sobotę miesiąca na Msze św. wieczorną o godz. 1700 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Królowej Polski. Po nabożeństwie będzie zmiana tajemnic różańcowych.

6. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca, dlatego będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Po prymarii adorować będzie róża św. Piotra i Pawła, po sumie – róża MB Gromnicznej i po Mszy św. o godz. 1600 – róża św. Jana z Dukli. Na sumie będziemy przeżywać Jubileusz 25-lecia naszego chóru parafialnego – Msza św. odprawiane będzie w intencji chórzystów i ich rodzin. Gościć będziemy również orkiestrę dziecięco-młodzieżową z Gwoźnicy. Po Mszy św. będzie koncert naszego chóru parafialnego i orkiestry. W przyszłą niedzielę przypadać będzie 13 rocznica śmierci Ks. Stanisława Gorczycy – pamiętajmy o nim w naszej modlitwie. Taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 666-683. „Bóg zapłać” parafianom z nr. od 646-665 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 60 zł na prace przy kościele.

8. W poniedziałek i czwartek Msza św. będzie tylko rano o godz. 700‑we wtorek tylko wieczorem o godz. 1600, natomiast w piątek i sobotę będą tylko wieczorem o godz. 1700.

9. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: po 200 zł – Szuba Stanisław; po 100 zł – z nr 423 i Wojtowicz Krzysztof nr 516. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

10. W poniedziałek, czwartek i sobotę dalszy ciąg kolędy. W poniedziałek Ks. Dariusz będzie chodził jeszcze po kolędzie na Rudawcu. W poniedziałek Ks. Paweł rozpocznie kolędę o godz. 900 od nr 60 Ks. Proboszcz natomiast również od godz. 900 od nr 338. Dalszy ciąg kolędy będzie podany w środę, na Nowy Rok.

chór