1. Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Zachęcamy wiernych do częstszego odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego przypominając, że możemy codziennie zyskiwać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za pobożne odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego.

2. W środę o godz. 1800 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W czwartej Uroczystość Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, Patrona Polski.

4. Ponieważ przyszła niedziela będzie ostatnią niedzielą miesiąca, a przyjdzie jeszcze jeden rachunek za ogrzewanie kościoła, taca przeznaczona będzie na ten cel.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 301-320. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 281-300 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 130 zł na prace przy kościele.

6. Przez cały ten tydzień Msza św. odprawiana będzie tylko wieczorem o godz. 18.00.

UWAGA: Stosując się do nowych przepisów rządowych informujemy, że począwszy od poniedziałku (20.04), we Mszy św. w dni powszednie, niedziele i święta, w kościele w Izdebkach może uczestniczyć do 40 osób, natomiast w kościele na Rudawcu do 12 osób. Informujemy też, że uczestniczący we Mszy św. zobowiązani są do zachowania odległości i do zasłaniania twarzy. Przypominamy również, że sobotnia Msza św. wieczorna jest odprawiana jako niedzielna.

WIERNI W KOŚCIELE(2)