W związku z panującym zagrożeniem koronawirusa zachęcamy tych, którzy w niedzielę skorzystają z dyspensy, aby uczestniczyli we Mszy św. przez media.

Msze święte w TVP i Polskim Radiu:

Transmisje niedzielnych mszy świętych będzie można obejrzeć od 7 rano na antenie TVP Info i TVO1 i od 13 w TVP Polonia. W niedzielę o 11 w TVP 1 transmitowana będzie msza odprawiana na Jasnej Górze w Częstochowie. Ponadto mszy będzie można wysłuchać również w radiowej Jedynce o godz. 9 i 19.

Także w dni powszednie TVP będzie transmitować nabożeństwa. Od poniedziałku codziennie od 7 rano w TVP 1 transmitowana będzie msza celebrowana w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Mszę celebrowaną na Jasnej Górze obejrzymy także w paśmie ogólnym w TVP 3 od poniedziałku codziennie o 20.

Radio FARA:

11:00 – Transmisja Mszy Świętej z kaplicy Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu, której przewodniczyć będzie abp Adam Szal

17:00 – Transmisja Gorzkich Żali z kościoła pw. św. Stanisława Biskupa w Łańcucie

18:00 – Transmisja Mszy Świętej z kościoła pw. św. Stanisława Biskupa w Łańcucie

Radio Via:

Radio Via będzie transmitować dodatkową Mszę świętą o godz. 12, z Bazyliki oo. Bernardynów w Rzeszowie. Dotychczasowa, poranna transmisja Mszy świętej z Katedry Rzeszowskiej nie ulega zmianie (godz. 9).  Jak do tej pory, o godz. 17, transmitować będziemy nabożeństwo Gorzkich żali.

W pozostałe dni godziny Mszy świętych nie ulegają zmianie  – Eucharystie na naszej antenie o godz. 18.

Internet:

Na stronach www.jasnagora.pl i episkopat.pl będą transmitowane codziennie Msze św. odprawiane w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze