1. Podczas ostatnich nabożeństw majowych adorować będą następujące róże: poniedziałek – Matki kościoła, wtorek – Niepokalanego Serca NMP.

2. Począwszy od środy, przez cały miesiąc czerwiec czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa, dlatego w każdy dzień powszedni po Mszy św. wieczornej śpiewać będziemy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w niedzielę nabożeństwa te będą o 15.45. Na nabożeństwach czerwcowych  w tym tygodniu adorować będą następujące róże: środa – MB Nieustającej Pomocy, czwartek – Korona Miłosierdzia Bożego, piątek MB Szkaplerznej, w sobotę – MB Zielnej.

3. W pierwszy czwartek czerwca przypada zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Od 17.30 będzie spowiedź św. Po Mszy św. wieczornej o 18.00 najpierw będzie poświęcenie wianków, ziół i kwiatów. Następnie będzie nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna wokół kościoła. Na końcu będzie błogosławieństwo małych dzieci. Ponieważ w czwartek będzie drugi dzień miesiąca, w nabożeństwie będą modlitwy do św. Jana Pawła II, a na koniec ucałowanie relikwii.

4. W pierwszy piątek wypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, dlatego postu nie ma. Jest to światowy dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. O 17.15 będzie spowiedź św. O 18.00 Msza św. połączona z nabożeństwem czerwcowym.

5. W pierwszą sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Na Mszę św. o 18.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo czerwcowe, a po nim zmiana tajemnic.

6. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą czerwca, dlatego będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Niepokalanego Poczęcia NMP. Po Prymarii adorować będzie róża św. Piotra i Pawła, po Sumie – róża MB Częstochowskiej, a na nabożeństwie czerwcowym o 15.45 – róża św. Jana z Dukli. Po nabożeństwie będzie Msza św., a taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane będą do puszek ofiary na Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie, gdzie powstaje Panteon Wielkich Polaków oraz Muzeum św. Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 401-420. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 381-400 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 70 na spłatę kredytu.

8. We wtorek Msza św. będzie o 18.00, w pozostałe dni Msze św. będą o 7.00 i 18.00.

9. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: po 200zł – z nr 372, z nr 531, Potoczny Marcin z Warszawy, po 100zł – Zofia i Waldemar Błachut oraz Muciek Stanisław. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze na ten cel.