1. We wtorek, 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego czyli MB Gromnicznej – Dzień Życia Konsekrowanego. Osoby konsekrowane z całej archidiecezji zgromadzą się na modlitwę, aby dziękować Bogu za dar powołania do życia zakonnego i prosić o umiejętność dawania świadectwa wobec świata. My zapraszamy na Msze św., które będą odprawiane w następującym porządku; Prymaria o 8.00, Suma o 11.00 i Msza św. wieczorna o 17.00. Podczas wszystkich Mszy św. będzie poświęcenie gromnic. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Różańcowej.

2. W środę o 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Po Msz św. w Sali Parafialnej spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

3. W pierwszy czwartek lutego spowiedź św. od 16.30. O 17.00 Msza św., a po niej Godzina św., podczas której adorować będzie róża Matki Kościoła.

4. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu od 16.00 spowiedź św. O 17.00 będzie Msza św. z kazaniem okolicznościowym, które rozpocznie przygotowanie parafii do uroczystego wprowadzenia relikwii św. Jana Pawła II. Przygotowanie to prowadził będzie znany nam ks. dr Witold Burda. Po Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo pierwszopiątkowe oraz do św. Jana Pawła II. Z okazji wspomnienia św. Agaty będzie również poświęcenie chleba, wody i soli. Na nabożeństwie adorować będzie róża MB nieustającej Pomocy.

5. W pierwszą sobotę miesiąca na Mszę św. wieczorną o 17.00 zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie członków Żywego Różańca. Na Mszy św. będzie kazanie okolicznościowe o św. Janie Pawle II. Po Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, podczas którego odmówimy Litanię do św. Jana Pawła II, dziesiątek różańca i Litanię Loretańską. Podczas nabożeństwa adorować będzie róża Niepokalanego Serca NMP. Po nabożeństwie będzie zmiana tajemnic różańcowych.

6. W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. ks. Witold głosił będzie kazania o św. Janie Pawle II, a centralna uroczystość wprowadzenia relikwii św. Jana Pawła II będzie miała miejsce na Sumie o 11.00 pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Metropolity Józefa Michalika. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Ofiarowania NMP. Przed Sumą od 10.45 do 10.55 będzie ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II przez tych parafian, który już będą w kościele. O 11.00 rozpocznie się uroczysta Suma Pod Przewodnictwem Ks. Arcybiskupa, na zakończenie której będzie nabożeństwo do św. Jana Pawła II, ucałowanie relikwii przez tych parafian, którzy nie byli przed Sumą, a potem procesja z relikwiami św. Jana Pawła II przed obraz Świętego, gdzie będą umieszczone. Ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II będzie również po Mszy św. popołudniowej, a w następną niedzielę po Prymarii, by wszyscy parafianie skorzystali z tej możliwości. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 101-120. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 81-100 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 90zł na potrzeby kościoła.

8. W poniedziałek i środę Msze św. odprawiane będą o 7.00 i 17.00, natomiast w czwartek, piątek i sobotę Msza św. będzie o 17.00.