1. W środę o 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. W pierwszy czwartek lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego czyli MB Gromnicznej – Dzień Życia Konsekrowanego. Osoby konsekrowane z całej archidiecezji zgromadzą się na modlitwę, aby dziękować Bogu za dar powołania do życia zakonnego i prosić o umiejętność dawania świadectwa wobec świata. My zapraszamy na Msze św., które będą odprawiane w następującym porządki: Prymaria o 8.00, Suma o 11.00 i Msza św. wieczorna o 17.00. Podczas wszystkich Mszy św. będzie poświecenie gromnic, a polecać będziemy bogu szczególnie osoby konsekrowane pochodzące z naszej parafii. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Szkaplerznej. Taca przeznaczona będzie na pomoc zakonowi Sióstr Karmelitanek w Przemyślu.

3. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu spowiedź św. od 16.00. O 17.00 będzie Msza św., a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie róża Św. Rodziny.

4. W pierwszą sobotę na Mszę św. wieczorną o 17.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Gromnicznej. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

5. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca, dlatego będziemy ja przeżywać jako adoracyjną. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Zielnej. Po Prymarii adorować będzie róża św. Piotra i Pawła, po Sumie – św. Józefa i po Mszy św. popołudniowej – św. Jana z Dukli. Taca przeznaczona będzie na potrzeby Archidiecezji.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 421-440. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 401-420 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 20zł na potrzeby kościoła.

7. W poniedziałek, środę i sobotę Msza św. będzie o 17.00 we wtorek i piątek Msze św. będą o 7.00 i 17.00.

8. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: 200zł – na konto parafialne Czerkies Aldona, 100zł – Cieśla Stanisław. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

przysietnica_rekolekcje2017_plakat2