1. Dziś o 1515 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym a po nich Msza św.

2. Począwszy od jutra, Msza św. wieczorna będzie o godz. 1800.

3. W środę o godz. 1800 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Po Mszy św. będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

4. W pierwszy czwartek kwietnia spowiedź św. od godz. 1730. O godz. 1800 Msza św. a po niej Godzina św. podczas której adorować będzie róża MB Królowej Polski.

5. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. O godz. 1730 będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej. O godz. 1800 będzie Msza św. a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie róża Matki Kościoła.

6. W pierwszą sobotę wieczorem rozpoczniemy parafialne rekolekcje wielkopostne, które głosił będzie Ks. Andrzej Kuś – proboszcz z Humnisk-Krzyżówki. Dlatego wszystkich parafian, a szczególni członków Żywego Różańca zapraszamy na Mszę św. o godz. 1800, podczas której będzie kazanie na rozpoczęcie rekolekcji. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża św. Jana z Dukli, a po nim zmiana tajemnic różańcowych.

7. W niedzielę Prymaria o godz. 800 z kazaniem rekolekcyjnym dla wszystkich. Na Sumę o godz. 1100 zapraszamy wszystkich parafian, ale szczególnie wszystkich mężczyzn. Na sumie będzie kazanie rekolekcyjne dla wszystkich, a po sumie będzie nauka stanowa dla mężczyzn. O godz. 1515 będą Gorzkie Żale z rekolekcyjnym kazaniem pasyjnym, podczas których adorować będzie róża Św. Rodziny. Po Gorzkich Żalach będzie Msza św. ale już bez kazania. Dalszy ciąg rekolekcji będzie podany w przyszłą niedzielę. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

8. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 584-605. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 561-583 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 90 zł na prace przy kościele.

9. Przez cały ten tydzień Msza św. będzie odprawiana tylko wieczorem o godz. 1800.

10. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli  po 200 zł – z nr 59, Telega Kazimierz, Skrabala Bolesław, z nr 278, Baran Stanisław nr 318, Król Stanisław, z nr 449, Najdecki Sylwester; po 100 zł – z nr 32, z nr 165, z nr 294, Kowalczyk Maria, z nr 642, anonimowa. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

11. Na światło i kwiaty do Bożego Grobu ofiary złożyły następujące róże: 160 zł – MB Częstochowskiej; po 120 zł – MB Gromnicznej, Św. Jana z Dukli; po 100 zł – Zwiastowania Pańskiego, MB Szkaplerznej, MB Różańcowej, MB Bolesnej, Św. Piotra i Pawła, MB Zielnej. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać i prosimy i dalsze ofiary na ten cel.

rekolekcje