1. Dziś o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich Msza św.

2. W środę o godz. 18.00 będzie nowenna do MB Nieustającej pomocy, a po niej Msza św. Po Mszy św. w Sali Domu Parafialnego będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

3. W czwartek o godz. 17.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja do Mszy św. wieczornej. Ponieważ będzie to pierwszy czwartek kwietnia o 17.30 będzie spowiedź św. i Koronka do Miłosierdzia Bożego. O godz. 18.00 Msza św.

4. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedza z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Od godz. 17.00 będzie spowiedź św.. O godz. 17.30 będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej, Msza św., a po niej nabożeństwo pierwszo piątkowe, podczas którego adorować będzie róża MB Królowej Polski.

5. Na Mszę św. wieczorną o godz. 18.00 w pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża Niepokalanego Serca NMP. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

6. W przyszła niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Zwiastowania Pańskiego. Po Prymarii adorować będzie róża św. Piotra i Pawła. W przyszłą niedzielę po Sumie będzie uroczystość odsłonięcia Obelisku Pamięci Katastrofy Smoleńskiej. Po Sumie będzie przejście pod obelisk i tam odsłonięcie i poświęcenie pamiątkowej tablicy. Dlatego na Sumę zapraszamy poczty sztandarowe OSP w Izdebkach i SP nr 2. Zapraszamy też wszystkich parafian do licznego udziału w tej historycznej dla naszej wioski uroczystości. O godz. 15.00 będą Gorzkie Żale, podczas których adorować będzie róża MB Szkaplerznej. Po Gorzkich Żalach będzie Msza św..

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 281 – 300. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 261 – 280 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 60 zł na potrzeby kościoła.

8. W poniedziałek, wtorek i sobotę Msze św. będą rano o godz. 7.00 oraz wieczorem o 18.00, natomiast w środę, czwartek i piątek Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 18.00.

9. W minionym tygodniu ofiary na Dom Przedpogrzebowy złożyli: za ubiegły rok – 200 zł – z nr. 258; za obecny rok – po 200 zł – z nr.52, z nr. 181, Owsiany Alfred, Kowalczyk Augustyn, z nr. 541, z nr.592, Łanik Mieczysław oraz na konto parafialne Gładysz Zofia nr 85 i Fil Aleksander nr 627; 100 zł – anonimowa. Za wszystkie te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

10. Na światło i kwiaty do Bożego Grobu ofiary złożyły następujące róże – 160 zł – Ofiarowania NMP, 120 zł – MB Gromnicznej, po 100 zł – MB Różańcowej i MB Częstochowskiej, po 80 zł – Zwiastowania Pańskiego. „Bóg zapłać” za te ofiary i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.