1. Dziś o 1515 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym a po nich Msza św.

2. W środę przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – w naszej parafii uroczystość odpustowa. Jest to również Dzień Świętości Życia, w którym modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. Msze św. będą odprawiane przed południem o godz. 800 i 1100 oraz wieczorem o godz. 1700. Na Mszach przed południem kazania głosił będzie Ks. Bartosz Rakoczy – wikariusz z Dydni. Po sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo podczas którego adorować będzie róża Zwiastowania Pańskiego – nie będzie procesji eucharystycznej wokół kościoła.

3. W piątek o godz. 1630 będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po nim Msza św.

4. Przyszła niedziela będzie przeżywana w naszej parafii tak, jak ta dzisiejsza. Oznacza to, że sobotnia wieczorna Msza św. będzie odprawiana jako niedzielna, natomiast w niedzielę przed południem Msze święte będą o godz. 800, 930 i 1100. Po południu 1515 będą Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym, podczas których adorować będzie róża Matki Kościoła, a po nich będzie Msza św. Ponieważ przyszła niedziela będzie ostatnią niedzielą miesiąca, taca przeznaczona będzie na opłacenie kosztów ogrzewania naszego kościoła. W nocy z soboty na niedzielę będzie zmiana czasu – będziemy spać godzinę krócej, a nabożeństwa niedzielne będą już na nowy czas.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 221-240. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 201-220 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 100 zł na prace przy kościele.

6. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele: 200 – zł z nr 181; 150 zł – na konto parafialne Edyta Telega nr 307. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

7. Na światło i kwiaty do Bożego Grobu ofiary złożyły następujące róże: 130 zł – Świętej Rodziny; 120 zł – MB Bolesnej; 100 zł – Zwiastowania Pańskiego. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać i prosimy i dalsze ofiary na ten cel.

8. Przez cały ten tydzień, oprócz środy i soboty, Msza św. będzie odprawiana będzie tylko wieczorem o godz. 1700. W środę odpust, w sobotę Msze św. będą rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700.