1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele. Są to jednocześnie kolejne Kwartalne Dni Modlitw (tzw. Suche Dni Letnie).

2. W poniedziałek przypada Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, Patrona Polski. Jest to dzień imienin ks. bpa Stanisława Jamrozka – otoczmy osobę Solenizanta naszą modlitwą.

3. Zapraszamy do liczniejszego udziału w nabożeństwach majowych, zwłaszcza dzieci i młodzież. Na nabożeństwach majowych adorować będą następujące róże: poniedziałek – Niepokalanego Poczęcia NMP, wtorek – Św. Rodziny, środa – MB z Lourdes, czwartek – Zwiastowania Pańskiego, piątek – MB Królowej Polski, sobota – Matki Kościoła.

4. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB z Lourdes. O 15.45 będzie nabożeństwo majowe, podczas którego adorować będzie róża Niepokalanego Serca NMP. Po nabożeństwie będzie Msza św. Ponieważ będzie to druga niedziela miesiąca, taca będzie przeznaczona na remont kaplicy cmentarnej.

5. O przeprowadzenie porządków i posprzątanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 21-40. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 1-20 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 70zł na potrzeby kościoła.

6. Przez cały tydzień Msze św. będą o 7.00 i 18.00.

7. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: po 100zł – Owsiany Stanisław nr 654, z nr 664. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

8. W środę po Mszy św. i nabożeństwie będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.