1. Jutro o godz. 14.00 będzie pogrzeb + Bronisława Oleszko. We wtorek o godz. 14.00 będzie pogrzeb + Małgorzaty Owsianej.

2. W środę o godz. 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W pierwszą sobotę lutego na Mszę św. wieczorną o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża Matki Kościoła. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

4. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca, dlatego będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Wypada wtedy święto Ofiarowania Pańskiego, czyli MB Gromnicznej. Podczas wszystkich Mszy św. będzie poświecenie gromnic. W niedzielę taca przeznaczona będzie na potrzeby Archidiecezji, po Mszach św.  przed kościołem zbierane będą do puszek ofiary, które przeznaczone będą na pomoc klasztorom klauzurowym. Adoracje po 8.00 – róża MB Nieustającej Pomocy, po 11.00 – MB gromnicznej, po 16.00 – Niepokalanego Serca NMP.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z rej. 61-80. „Bóg zapłać” parafianom z rej. 41-60 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

6. Przez cały ten tydzień Msza św.  będzie tylko wieczorem o godz. 17.00.

7. „Bóg zapłać” za ofiarę 100 zł na prace przy kościele, która złożyła Baran Janina nr 114 i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. W najbliższym czasie zamontowany zostanie nowy mechanizm odsłaniania obrazy w ołtarzu głównym. Po świętach wielkanocnych rozpoczną się pracę przy odnowieniu drzwi wejściowych. Prosimy parafian, którzy  do tej pory nie złożyli jeszcze żadnej ofiary, by uczynili to najpóźniej do 15 czerwca. Taca z drugiej niedzieli miesiąca na prace przy kościele wyniosła 2300 zł.