1. W środę przypada święto Nawrócenia św. Pawła i zakończenie tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. O 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. Piotra i Pawła. Ponieważ będzie to ostatnia niedziela miesiąca taca będzie przeznaczona na opłacenie kosztów ogrzewania naszego kościoła.

3. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 401-420. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 381-400 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 90zł na potrzeby kościoła.

4. Od poniedziałku do czwartku Msze św. będą o 7.00 i 17.00, w piątek i sobotę o 17.00.

5. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: po 1000zł – ofiara anonimowa, po 100zł – z nr 56, Gładysz Adam nr 81. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Pragniemy wyjaśnić, że ponieważ prace na cmentarzu zostały rozłożone na 2 lata, tak samo ofiara 200zł przypada na te 2 lata. Kto wiec złożył ofiarę 200zł spełnił już swój obowiązek, tych zaś parafian, którzy złożyli ofiarę niepełną lub nie złożyli jej do tej pory wcale, prosimy by uczynili to do końca sierpnia, by można było potem opłacić pracę na cmentarzy zaplanowane na ten rok. W ponieważ jeszcze połowa parafian nie złożyła żadnej ofiary, mamy nadzieję, że po złożeniu przez nich tych ofiar, starczy pieniędzy na te prace.