1. Dziś o 1515 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym a po nich Msza św.

2. Jutro przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – w naszej parafii uroczystość odpustowa. Jest to również Dzień Świętości Życia, w którym modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia do naturalnej śmierci. Na prymarii i sumie kazania odpustowe będzie głosił kolega kursowy Ks. Proboszcza – Ks. Ryszard Szwast, który przez przeszło 20 lat pracował we Francji i Włoszech. On też będzie przewodniczył sumie odpustowej. Po sumie będzie wystawienie Najśw. Sakramentu, podczas którego adorować będzie róża Zwiastowania Pańskiego i procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Wieczorem o godz. 1700 będzie msza św. dla tych parafian, którzy nie mogli być przed południem.

3. W środę o godz. 1700 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

4. W piątek o godz. 1630 będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej a po nim Msza św.

5. W przyszłą niedzielę, ostatnią miesiąca, taca będzie przeznaczona na opłacenie kosztów ogrzewania naszego kościoła. W nocy z soboty na niedzielę będzie zmiana czasu – spać będziemy o godziną krócej, a nabożeństwa niedzielne będą już na nowy czas. O godz. 1515 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, podczas których adorować będzie róża MB Częstochowskiej. Po Gorzkich Żalach będzie Msza św.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na tę niedzielę prosimy parafian z nr od 561-583. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 541-560 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 50 zł na prace przy kościele.

7. Od wtorku do czwartku Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 17.00 natomiast w piątek i sobotę Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700.

8. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli 500 zł – Ks. Tomasz Bednarz; po 200 zł – z nr 51, z nr 181, z nr 349, z nr 358, Sochacki Marian nr 382, Fil Aleksander nr 627, z nr 664, anonimowa; po 100 zł – z nr 112, z nr 155, Cieśla Leonia, Blama Stanisława nr 511, Blama Marian, Konopacki Michał, Sidor Czesław i dwie ofiary anonimowe . Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

9. Na światło i kwiaty do Bożego Grobu ofiary złożyły następujące róże: 170 zł – Korona Miłosierdzia Bożego; 150 zł – Ofiarowania NMP; 120 zł MB Nieustającej Pomocy. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać i prosimy i dalsze ofiary na ten cel.