1. Dziś o godz. 15.00 Gorzkie Żale z misyjnym kazaniem pasyjnym, a po nich Msza św.

2. Jutro kolejny dzień odnowienia misji św. połączony ze spowiedzią św. misyjną. O godz. 8.30 będzie Msza św. z nauką misyjną dla wszystkich. Od 9.30 do 11.00 będzie spowiedź św. O godz. 11.00 będzie spotkanie misyjne dla dzieci ze szkół podstawowych od kl.III-VI i młodzieży gimnazjalnej. Od 11.30 do 12.30 dalszy ciąg spowiedzi św. Po południu spowiedź św. od godz. 15.30 – 17.30. O 17.30 będzie Msza św. z nauką misyjną dla wszystkich. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi św. misyjnej, która będzie jednocześnie najlepszym przygotowaniem do odpustu Zwiastowania Pańskiego.

3. We wtorek przezywać będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia, w którym modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. Dla naszej parafii jest to dzień odpustu i zakończenia odnowienia misji św. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB z Lourdes. O 8.00 Prymaria z kazaniem odpustowo-misyjnym ks. prał. Józefa Niżnika. Ks. Prałat przewodniczył będzie  uroczystej Sumie odpustowej o godz. 11.00, która będzie połączona z modlitwą o świętość życia. Dlatego jak najwięcej parafian zapraszamy na Sumę, a szczególnie dzieci i młodzież gimnazjalną, którzy będą mieć dzień wolny od nauki w szkole. Na Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, podczas którego adorować będzie róża Zwiastowania Pańskiego. Jeśli będzie sprzyjająca pogoda to będzie również procesja wokół kościoła. Wieczorem o godz. 17.00 będzie Msza św. dla tych parafian, którzy z różnych względów nie będą mogli być przed południem.

4. W środę o 17.00 będzie nowenna do MB Nieustającej pomocy, a po niej Msza św.

5. W czwartek o godz. 16.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja do Mszy św. wieczornej o godz. 17.00.

6. W piątek o godz. 16.30 Droga Krzyżowa, a po niej Msza św.

7. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. Józefa. O godz. 15.00 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, podczas których adorować będzie róża Matki Kościoła. Ponieważ będzie to ostatnia niedziela miesiąca, to taca przeznaczona będzie na opłacenie kosztów ogrzewania naszego kościoła.

8. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 261-280. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 241-260 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

9. W poniedziałek Msze św. będą rano 0 8.30 i wieczorem o 17.30, w środę i piątek Msze św. będą rano o godz. 7.00 oraz wieczorem o 17.00, natomiast w czwartek i sobotę Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 17.00.

10. W minionym tygodniu ofiary na Dom Przedpogrzebowy złożyli: za ubiegły rok – 200 zł – Fil Krzysztofa nr 257; po 100 zł – z nr 137, Gładysz Leopold, za obecny rok po 200 zł – Tomoński Henryk, z nr 634; po 100 zł – Baran Andrzej nr 114; 70zł – parafianie sprzątający kościół z nr od 241-260 oraz na konto parafialne po 200zł – Baran Agnieszka nr 575 i Bobola Krystyna. Za wszystkie te ofiary składamy serdeczne „ Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

11. Na światło i kwiaty do Bożego grobu ofiary złożyły następujące róże – 180zł Korona Miłosierdzia Bożego, po 100zł – MB Bolesnej, Św. Rodziny. „Bóg zapłać” za te ofiary i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

12. W nocy z soboty na niedzielę będzie zmiana czasu – będziemy spać godzinę krócej, a nabożeństwa niedzielne będą już na nowy czas.