1. Dziś o 15.00 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich Msza św.

2. Jutro przypada przeniesiona z niedzieli Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP. Jest to dzień szczególnej modlitwy za ojców. Jest to także dzień imienin ks. abpa Józefa Michalika oraz Ojca św. Seniora Benedykta XVI. Solenizantów polecamy w modlitwie. O modlitwę prosi również wszystkich parafian ks. Proboszcz w dniu jego imienin. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. wieczorną o 17.00, podczas której modlić się będziemy we wszystkich wspomnianych wyżej intencjach.

3. W środę o 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

4. W piątek o 16.30 będzie Droga Krzyżowa, a po niej Msza św.

5. W piątek i sobotę nasza parafia przeżywać będzie wizytację kanoniczną przez ks. bpa Stanisława Jamrozka. W piątek przed południem ks. Bp odwiedzi trzy nasze szkoły. W sobotę przypada nasz parafialny odpust Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia – modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. Na Mszy św. o 8.00 będzie uroczyste powitanie ks. Bpa i podczas tej Mszy św. ks. Bp wygłosi słowo Boże. Uroczystej Sumie o 11.00 przewodniczył będzie ks. Bp, wygłosi słowo Boże i udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży gimnazjalnej kl. III. Po Sumie ks. Bp spotka się z grupami parafialnymi: Radą Parafialną, różami Żywego Różańca, Akcja Katolicką, oazą dzieci i młodzieży, scholą i chórem parafialnym, dlatego prosimy członków tych grup o pozostanie w kościele po Sumie. O 15.00 ks. Bp odprawi Mszę św. na Rudawcu i wyjedzie do Brzozowa. W Izdebkach będzie jeszcze Msza św. wieczorna o 17.00. Przypominamy, że w nocy z soboty na niedzielę będzie zmiana czasu – będziemy spać godzinę krócej, a nabożeństwa niedzielne będą już na nowy czas. W sobotę godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Częstochowskiej, a po Sumie adorować będzie róża św. Jana z Dukli.

6. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Siewnej. O 15.00 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, podczas których adorować będzie Akcja Katolicka. Po Gorzkich Żalach będzie Msza św. Ponieważ będzie to ostatnia niedziela miesiąca, taca będzie przeznaczona na opłacenie kosztów ogrzewania naszego kościoła.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 561-580. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 541-560 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 120zł na prace na cmentarzu.

8. Przez cały tydzień Msze św. będą o 7.00 i 17.00.

9. „Bóg zapłać” za ofiarę 200zł, którą na prace na cmentarzu złożono z nr 321 – prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Pragniemy poinformować, że taca z ubiegłej niedzieli na spłatę kredytu wyniosła 2500zł i w tej wysokości została zapłacona kolejna rata kredytu. Następnie w piątek na konto parafialne zostały wpłacone pieniądze ze sprzedaży drewna z lasu parafialnego i został spłacony do końca kredyt w wysokości 22 248zł. Począwszy wiec od kwietnia, taca w drugie niedziele miesiąca będzie przeznaczona na remont kaplicy cmentarnej.

10. Na światło i kwiaty do Bożego Grobu ofiary złożyły następujące róże: 160zł – Korona Miłosierdzia Bożego, 140zł – Ofiarowania NMP, 120zł – św. Józefa po 100zł – MB Różańcowej, Niepokalanego Serca NMP. „Bóg zapłać” za te ofiarę i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.