1. Przypominamy, że dziś, na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia, po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane będą o puszek ofiary, które będą przeznaczone na dzieła charytatywne Kościoła. Dziś też rozpoczyna się Tydzień Biblijny.

2. W środę o 18.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W piątek, pół godziny przed Mszą św. wieczorną, będzie odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego, ma którą serdecznie zapraszamy.

4. Przyszła niedziela będzie Niedzielą Dobrego Pasterza i Światowym Dniem Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. Piotra i Pawła. Taca przeznaczona będzie na organizację Światowych Dni Młodzieży – Kraków 2016.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 301-320. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 281-300 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 60zł na potrzeby kościoła.

6. W środę Msza św. będzie odprawiana tylko wieczorem o 18.00, w pozostałe dni Msze św. odprawiane będą rano o 7.00 oraz 18.00.

VIII_tydz_bibl_460

dkms