Facebook parafii
logo galeria
Wiadomości parafialne
Program duszpasterski 2019/22
logo galeria
Program duszpasterski 2017/19
logo galeria
Program duszpasterski 2013/17
logo galeria
Galeria
logo galeria
Archiwa

1. Dziś też rozpoczyna się Tydzień Biblijny.

2. W środę przypada święto Św. Katarzyny Sieneńskiej dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy. O godz. 1800 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W czwartek przed pierwszym piątkiem maja spowiedź św. od godz. 1730. O godz. 1800 Msza św., a po niej Godzina św., podczas której adorować będzie róża MB Gromnicznej.

4. W pierwszy piątek maja nadal nie będzie jeszcze odwiedzin chorych. O godz. 1715 będzie spowiedź św. O 1800 będzie Msza św. a po niej pierwsze nabożeństwo majowe, podczas którego adorować będzie róża Zwiastowania Pańskiego. Przez cały miesiąc maj zapraszamy na nabożeństwa ku czci Matki Bożej, którą będziemy wysławiać przez śpiew pięknej Litanii Loretańskiej. W dni powszednie nabożeństwa te będą po Mszy św. o godz. 1800, natomiast w niedziele o godz. 1540.

5. W sobotę przeżywać będziemy, przeniesioną z niedzieli, Uroczystość MB Królowej Polski – odpust na Rudawcu, gdzie suma odpustowa będzie o godz. 1100. Z tego względu Msze św. w Izdebkach będą odprawiane o godz. 800, 930 i 1600.  Msza św. o godz. 1600 będzie odprawiana w intencji OSP w Izdebkach, ale z powodu pandemii nie będzie tradycyjnej procesji do Kopca Konstytucji 3 Maja. Po Mszy św. będzie nabożeństwo majowe, podczas którego adorować będzie róża MB Królowej Polski. Nie będzie zmiany tajemnic różańcowych.

6. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą maja, dlatego będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Po prymarii adorować będzie róża Św. Piotra i Pawła, po Mszy św. o godz. 930 – róża Matki Kościoła, po sumie róża Św. Józefa, a na nabożeństwie o godz. 1540 róża Św. Jana z Dukli. Taca będzie przeznaczona na potrzeby Archidiecezji. Przyszła niedziela będzie Niedzielą Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na sobotę i niedzielę prosimy na piątek parafian z nr od 321-340. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 301-320 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 90 zł na prace przy kościele.

8. Od poniedziałku do piątku z wyjątkiem czwartku, Msze św. będą odprawiane tylko wieczorem o godz. 1800. W czwartek Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800.

9. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: po 200 zł – z nr 300, Fil Mirosław nr 667. Za te ofiary składamy serdecznie „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

10. Informujemy, że w sobotę 2. 05 będą w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu święcenia biskupie Ks. Prałata Krzysztofa Chudzio. Prosimy więc o modlitwę w intencji nowego Biskupa pomocniczego naszej Archidiecezji prosząc dla niego o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej.

11. Począwszy od przyszłej niedzieli oprócz sobotniej Mszy św. niedzielnej będzie odprawiana dodatkowa Msza św. o godz. 930. Bierzmowanie będzie dopiero po wakacjach, a dokładny termin będzie podany po ustaleniu z Ks. Biskupem. Prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych , delegację kilkuosobową o skontaktowanie się z Ks. Proboszczem w celu ustalenia Uroczystości I Komunii św.