1. Przypominamy, że dziś na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia, po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary, które będą przeznaczone na pomoc ludziom biednym i potrzebującym. Dziś też rozpoczyna się Tydzień Biblijny.

2. W środę o godz. 18.00 będzie nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. Przyszła niedziela będzie Niedzielą Dobrego Pasterza czyli Światowym Dniem Modlitw o Powołania.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 281-300. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 261-280 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 140 zł na potrzeby kościoła.

5. W poniedziałek i wtorek Msze św. odprawiane będą rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.00. W pozostałe dni Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 18.00.

6. W minionym tygodniu ofiary na remont kaplicy cmentarnej złożyli: 200 zł – Blama Roman nr 32; 100 zł – Serafin Eugeniusz. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że taca z ubiegłej niedzieli na remont kaplicy cmentarnej wyniosła 2.050 zł i kwota ta została wpłacona na konto parafialne.