1. W tym tygodniu Godzinki przed Roratami śpiewać będą następujące róże: poniedziałek – MB Szkaplerznej, wtorek – MB Zielnej, środa – MB Częstochowskiej, czwartek – MB Siewnej piątek – MB Bolesnej, sobota – MB Różańcowej.

2. Od 17 grudnia do 24 przygotowujemy się już bezpośrednio do Uroczystości Bożego Narodzenia. W tym czasie Kościół szczególnie przyzywa przyjścia Zbawiciela śpiewając tzw. wielkie antyfony Adwentu. W tym też tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw o życie chrześcijańskie rodzin tzw. Suche Dni.

3. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Ofiarowania NMP. Po Sumie w sali Domu Parafialnego będzie zebranie Rady Parafialnej, które będzie podsumowaniem tego roku. Prosimy więc wszystkich radnych o niezawodne przybycie.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 281-300. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 261-280 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 130zł na potrzeby kościoła.

5. Przez cały tydzień Msza św. z wyjątkiem soboty będzie odprawiana o 17.00. W sobotę Msze św. będą o 7.00 i 17.00.

6. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: po 200zł – z nr 15, Gwizdała Stanisław nr 330, Król Stanisław, z nr 435 oraz na konto parafialne Szerszeń Anna nr 101, po 100zł – z nr 61, z nr 215, z nr 294, z nr 628, Konopacki Michał. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Pragniemy poinformować, że dzięki tym ofiarom zapłaciliśmy już Firmie P. Oleszko za wszystkie materiały i prace na cmentarzu w tym roku. Odtąd wiec składane pieniądze będą gromadzone na dalsze prace na cmentarzu w przyszłym roku.

7. W zakrystii można nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy dzieciom wpłacając ofiarę przynajmniej 5zł na pomoc biednym dzieciom.