1. Przypominamy, że dziś przeżywamy dzień solidarności z Kościołem na Wschodzie, dlatego po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są ofiary, które będą przeznaczone na pomoc temu Kościołowi.

2. W tym tygodniu Godzinki przed Roratami śpiewać będą następujące róże: poniedziałek – MB Nieustającej Pomocy, wtorek – MB Szkaplerznej, środa – MB Zielnej, czwartek – MB Częstochowskiej, piątek – MB Siewnej, sobota – MB Bolesnej.

3. W przyszłą niedzielę w naszej parafii gościć będziemy ks. Krzysztofa Masłyka – proboszcza w Nowym Łupkowie w Bieszczadach, koło granicy ze Słowacją. Cała parafia składa się z 9 wiosek i liczy 650 osób. Parafianie podjęli trud remontu kościoła w Nowym Łupkowie, ale sami nie dają rady. Ks. Proboszcz będzie głosił słowo Boże podczas wszystkich Mszy św. i zbierał tacę na ten cel. Prosimy więc o hojne ofiary, by pomóc tej bieszczadzkiej parafii.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 646-665. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 626-645 za przygotowanie kościoła na te niedzielę i za ofiarę 65 zł na potrzeby kościoła.

5. Przez cały ten tydzień z wyjątkiem poniedziałku i środy Msze św. odprawiane będą tylko wieczorem o godz. 17.00. W poniedziałek i środę Msze św. odprawiane będą rano o godz. 7.00 oraz wieczorem o godz. 17.00.

6. W minionym tygodniu ofiary na tegoroczne prace parafialne złożyli: po 200 zł – Baran Henryk z nr. 326, z nr. 366, z nr. 680; po 100 zł – z nr. 43, z nr. 60, Oleszko Bolesław nr. 411, Serafin Eugeniusz, z nr. 512, Bobola Sylwester; 50 zł – anonimowa. Za wszystkie te ofiary składamy serdeczne „ Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

7. W zakrystii nadal można nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom wpłacając ofiarę przynajmniej 5 zł na pomoc biednym dzieciom.

8. Na środę na Mszę św. roratnią zapraszamy szczególnie młodzież gimnazjalną kl. II, która po Mszy św. będzie miała spotkanie formacyjne w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.