1. W środę o godz. 1700 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. W piątek przypada święto Nawrócenia św. Pawła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. Ponieważ przyszła niedziela będzie ostatnią niedzielą miesiąca, taca przeznaczona będzie na opłacenie kosztów ogrzewania naszego kościoła.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 381-400. „Bóg zapłać” parafianom z nr. od 361-380 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 85 zł. na potrzeby kościoła.

5. Przez cały ten tydzień, oprócz czwartku, Msza św. będzie wieczorem o godz. 1700. W czwartek zaś rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700.

6. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: 200 zł: z nr 570A; 150 zł – nr 533; po 00 zł – z nr 81, Kuś Maria nr 117, z nr 414, z nr 492, anonimowa; 50 zł – Barana Janina nr 117. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

7. I na koniec jeszcze jedno przypomnienie Nowe przepisy kościelne mówią, że o przynależności do parafii decyduje teraz nie zameldowanie, ale faktyczne zamieszkanie. Kto więc mieszka w danym miejscu dłużej niż trzy miesiące, staje się tam parafianinem, a przestaje być parafianinem swojej poprzedniej parafii. Oznacza to, że zaświadczenia do chrztu na matkę czy ojca chrzestnego można wybrać tylko w swojej aktualnej parafii, a nie w poprzedniej, chociaż tu był ochrzczony czy bierzmowany.