1. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2. W środę o godz. 17.00 będzie Nowenna do M. B. Nieustającej pomocy, a po niej Msza św.

3. W sobotę 25.01. przypada święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła – w tym dniu kończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża M. B. Częstochowskiej.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 81 – 100. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 61 – 80 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 100 zł na potrzeby kościoła.

6. W poniedziałek i czwartek Msza św. będzie tylko wieczorem o godz 17.00, w pozostałe dni tygodnia Msze św. będą rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 17.00.

7. W minionym tygodniu ofiary na tegoroczne parce parafialne złożyli: po 200 zł – Dobosz Józefa nr 590 i Dutkowski Bogusław; po 100 zł – Lubecki Jan nr 90, Zubel Maria nr 145, Zańko Kazimierz; po 50 zł – z nr. 114, oraz na konto parafialne 200 zł – Ścibor Zdzisław. Za te ofiary serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Ponieważ trzeba już zakończyć składanie ofiar za ubiegły rok, prosimy radnych parafialnych o zgłoszenie się w przyszła niedzielę w zakrystii po listy rejonów i odwiedzenie tych parafian, którzy nie złożyli do tej pory żadnej ofiary bądź złożyli niepełną. Wszystkich zaś odwiedzanych parafian prosimy o składanie tych ofiar, bo jak już informowaliśmy, do końca października trzeba złożyć tegoroczną ofiarę 200 zł.