1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie trwania Tygodnia Modlitw o Jedność chrześcijan będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w jego zakończeniu, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. W poniedziałek, 19.01., przypada wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej archidiecezji, zachęcamy wszystkich do modlitwy za diecezję.

3. W środę o godz. 17.00 będzie Nowenna do MB Niestającej Pomocy, a po niej Msza św.

4. W czwartek na Mszę św. wieczorną zapraszamy młodzież gimnazjalną kl. III – po Mszy św. będzie spotkanie formacyjne.

5. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. Piotra i Pawła. Ponieważ będzie to ostatnia niedziela miesiąca taca będzie przeznaczona na opłacenie kosztów ogrzewania naszego kościoła.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 421 – 440, „Bóg zapłać” parafianom z nr 401 – 420 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 60 zł na potrzeby kościoła.

7. Przez cały tydzień Msza św. odprawiana będzie o 17.00.

8. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: 200 zł – z nr 570a, anonimowa oraz na konto parafialne Skupień Jan i Fil Aleksander nr 627, 100 zł – Dzioba Stefan oraz za 2014 r. 200 zł – z nr 392a, 100 zł – Mistecka Stanisława. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że taca z ubiegłej niedzieli na spłatę długu wyniosła 2110 zł. Ponieważ na konto parafialne doszły pieniądze z dopłat za pole, zapłacone zostały dwie kolejne raty kredytu w wysokości 4409 zł.