1. W poniedziałek, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie trwania Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w jego zakończeniu, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej w Sali Parafialnej będzie spotkanie członków Stowarzyszenia Trzeźwościowego „Iskierka Nadziei”.

2. We wtorek, 19 stycznia, przypada wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej Archidiecezji. Zachęcamy wszystkich parafian do modlitwy w tym dniu za diecezję.

3. W środę o 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

4. W czwartek na Mszę św. wieczorną o 17.00 zapraszamy szczególnie młodzież gimnazjalną kl. III, a po Mszy św. na spotkanie do Sali Parafialnej w ramach przygotowania do sakramentu Bierzmowania.

5. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Siewnej.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 61-80. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 41-60 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 20zł na potrzeby kościoła.

7. We wtorek Msze św. będą o 7.00 i 17.00, w pozostałe dni Msza św. będzie tylko wieczorem o 17.00.

8. W minionym tygodniu ofiary na spłatę kredytu złożyli: po 200zł – Kucharski Jan nr 211, z nr 243, z nr 258, po 100zł – Owsiany Marian nr 202, Skrabala Jerzy nr 218. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że taca z ubiegłej niedzieli na spłatę kredytu wyniosła 1750zł. Po wpłacie tych pieniędzy na konto parafialne, jak również pieniędzy ze sprzedaży drewna lipowego i pieniędzy z ofiar parafian zostało spłaconych kolejnych 6 rat, dzięki czemu kredyt zmniejszył się z 73 tys. do 62 tys. zł. Pragniemy też poinformować, że we wtorek został zakupiony piękny relikwiarz na relikwie św. Jana Pawła II, a początkiem lutego będzie przygotowanie parafii i uroczystość wprowadzenia relikwii.

b3b2b1