1. W środę, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie trwania Tygodnia Modlitw o Jedność chrześcijan będzie uczestniczy w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w jego zakończeniu, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W środę  o 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. W czwartek, 19 stycznia, przypada wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej Archidiecezji. Zachęcamy wszystkich parafian do modlitw w tym dniu za diecezję.

3. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Nieustającej Pomocy.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 381-400. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 361-380 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 60zł na potrzeby kościoła.

5. Przez cały tydzień Msze św. będą o 7.00 i 17.00.

6. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: po 200zł – z nr 220, Gładysz Renata nr 391, Łanik Mieczysław, po 100zł – z nr 251, Bodnar Janina. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że taca z ubiegłej niedzieli na spłatę kredytu wyniosła 1900zł i została zapłacona kolejna rata w wysokości 1999zł. taca była mniejsza niż zwykle ze względu na wielki mróz, bo mniej parafian było na Mszy św.

7. W minionym tygodniu zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską – Kolędę. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za życzliwe przyjmowanie nas i gościnność. „Bóg zapłać” za złożone już ofiary kolędowe i za te, które będą złożone w najbliższym czasie. Ponieważ zużywa się już projektor do wyświetlania pieśni, postanowiliśmy, że jako tegoroczny nasz dar kolędowy dla parafii, zakupimy w najbliższym czasie nowy projektor.