1. W środę o godz. 17.00 będzie nowenna do MB Nieustającej pomocy a po niej Msza św.

2. W czwartek 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie trwania Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w jego zakończeniu, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. W piątek, 19 stycznia przypada wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej Archidiecezji. Zachęcamy wszystkich parafian do modlitwy w tym dniu za naszą diecezję.

4. W niedzielę, po wszystkich Mszach św., młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1 będzie zbierała do puszek ofiary przeznaczone na ratowanie zdrowia i życia syryjskich dzieci w czasie zimy. Zebrane fundusze umożliwią zakup odzieży, ciepłych koców, żywności, potrzebnych lekarstw i zostaną przekazane do siedziby UNICEF w Warszawie, który jest ogólnopolskim organizatorem projektu, w którym uczestniczy także Szkoła Podstawowa nr 1. „Pomóżmy dzieciom z Syrii przetrwać zimę!”

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy na sobotę rano parafian z nr 21 – 40. „Bóg zapłać” parafianom z nr. od 1 – 20 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 30 zł na potrzeby kościoła.

6. W tym tygodniu Msze św. będą odprawiane rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 17.00.

7. W minionym tygodniu zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską – Kolędę. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za życzliwe przyjmowanie nas i gościnność. „Bóg zapłać” za złożone już ofiary kolędowe i za te, które będą złożone w najbliższym czasie.