1. Przypominamy, że dziś po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary, które będą przeznaczone na pomoc misjonarzom, szczególnie polskich. Obecnie w wielu krajach świata pracuje ponad 2 tys. polskich misjonarzy, duchownych i świeckich. Dziś o 15.00 będzie nabożeństwo Gorzkich Żali, a po nim Msza św.

2. W środę o 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W piątek o 16.30 będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po niej Msza św.

4. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. Jana z Dukli. Na Sumę o 11.00 zapraszamy szczególnie dzieci z kl. III szkół podstawowych wraz z rodzicami. Na początku bowiem tej Mszy św. będzie poświęcenie książeczek do nabożeństwa i wręczenie ich dzieciom. O 15.00 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, podczas których adorować będzie róża Ofiarowania NMP a po nich Msza św. Ponieważ przyszła niedziela będzie ostatnią niedzielą miesiąca, dlatego taca będzie przeznaczona na opłacenie kosztów ogrzewania naszego kościoła. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że taca z ubiegłej niedzieli na spłatę kredytu wyniosła 2 280zł i zostało zapłacone 1,5 raty w wysokości 3 664zł, a dług zmalał poniżej 60tys. zł.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 161-180. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 141-160 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 60zł na spłatę kredytu.

6. Od poniedziałku do piątku Msze św. odprawiane będą o 7.00 i 17.00. W sobotę Msza św. będzie o 17.00.

7. W zakrystii można nabywać świece wielkanocne wpłacając ofiarę przynajmniej 7zł na pomoc biednym dzieciom.

8. Na światło i kwiaty do Bożego Grobu po 100zł ofiarowały róże MB Bolesnej i Św. Rodziny. „Bóg zapłać” za te ofiary i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.