1. Na wstępie składamy serdeczne „Bóg zapłać” dzieciom i młodzieży oraz Panom Kościelnemu i Organiście, którzy pod kierunkiem księży wikariuszy wykonali szopkę i wystrój świąteczny kościoła. Serdeczne „Bóg zapłać” naszemu chórowi parafialnemu z Panem Organistą na czele za uświetnienie dni świątecznych pięknym śpiewem kolęd.

2. We wtorek wypada Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Jest to dzień misyjny – zachęcamy więc do modlitwy za misjonarzy i do materialnego wsparcia misji – taca przeznaczona będzie na ten cel. Każdy katolik ma obowiązek uczestniczenia we Mszy św. w tym dniu, zapraszamy więc na Msze św., które będą odprawiane w porządku niedzielnym. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Niepokalanego Poczęcia NMP. Na Sumie będzie poświęcenie kredy i kadzidła.

3. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Święto Chrztu Pańskiego. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Św. Rodziny. Kończy się w liturgii czas Bożego Narodzenia, chociaż kolędy na zakończenie Mszy św. w czasie nabożeństw i w domach, śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego. Ponieważ będzie to druga niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na spłatę kredytu bankowego.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 381-400, „Bóg zapłać” parafianom z nr od 361-380 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 70 zł na potrzeby kościoła.

5 Przez cały tydzień, z wyjątkiem wtorku, Msza św. odprawiana będzie ze względu na kolędę tylko rano o 7.00.

6. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: 200zł – z nr 6, z nr 56, Gładysz Marian nr 79, Błachut Waldemar nr 215, z nr 301, z nr 414, Gładysz Edward nr 518, 100zł – z nr 532, Fal Jan nr 586 oraz za 2014r. 200zł – anonimowa, 100zł – z nr 300a i 50zł – z nr 66. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

7. Ciąg dalszy kolędy: w poniedziałek – wszyscy księża od 9.00-20.00. W środę i następne dni Ks. Proboszcz od 9.00, w środę Ks. Paweł Pietryka od 14.00, a w czwartek od 12.30; Ks. Paweł Ostafiński w środę od 12.00, a w czwartek od 15.00; w piątek obydwaj księża wikariusze od 9.00. Najprawdopodobniej w piątek zakończymy kolędę.