1. Na wstępie składamy serdeczne „Bóg zapłać” dzieciom i młodzieży, którzy pod kierunkiem ks. Pawła Pietryki wykonali szopkę i wystrój świąteczny kościoła. Serdeczne „Bóg zapłać” naszemu chórowi parafialnemu z Panem Organistą na czele oraz scholi za uświetnienie dni świątecznych pięknym śpiewem kolęd.

2. W środę wypada Uroczystość Objawienia czyli Trzech Królów. Jest to dzień misyjny – zachęcamy więc do modlitwy za misjonarzy i do materialnego wsparcia misji – taca będzie przeznaczona na ten właśnie cel. Każdy katolik ma obowiązek uczestniczenia we Mszy św. w tym dniu, zapraszamy więc na Msze św., które będą odprawiane w porządku niedzielnym. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Szkaplerznej. Na Sumie będzie poświęcenie kredy i kadzidła.

3. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Święto Chrztu Pańskiego. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Zielnej. Kończy się w liturgii czas Bożego Narodzenia, chociaż kolędy na zakończenie Mszy św., w czasie nabożeństw i w domach, śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego. Ponieważ będzie to druga niedziela miesiąca, taca będzie przeznaczona na spłatę kredytu, prosimy więc o hojniejsze niż zwykle ofiary.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 21-40. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 1-20 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 60zł na potrzeby kościoła.

5. Przez cały ten tydzień, z wyjątkiem środy i soboty, Msza św. odprawiana będzie tylko rano o 7.00. W sobotę Msze św. będą o 7.00 i 17.00.

6. W minionym tygodniu ofiary na spłatę kredytu złożyli: po 200zł – Barć Andrzej nr 28, Potoczny Stanisław nr 264, Potoczny Janusz nr 286, Kaszowski Józef nr 308, z nr 349, z nr 518, 150zł – Ciuba Krystian, po 100zł – Oleszko Bolesław, Owsiana Krzysztofa nr 283, Potoczny Grzegorz nr 298, Owsiany Józef nr 300, z nr 478, z nr 537, z nr 558, z nr 566. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

7. W poniedziałek i wtorek ciąg dalszy kolędy w godzinach od 9.00-20.00. W poniedziałek ks. Paweł Ostafiński rozpocznie kolędę od nr 100, ks. Proboszcz od nr 312, ks. Paweł Pietryka od Pałacu.