1. Przypominamy, że dziś przeżywamy dzień solidarności z kościołem na Wschodzie, dlatego po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary, które będą przeznaczone na pomoc temu Kościołowi.

2. We wtorek po Mszy św. roratniej w kościele będzie spotkanie ze św. Mikołajem. Św. Mikołaj rozda paczki dzieciom z oazy, scholi i ministrantom, ale także niektórym grzecznym dzieciom.

3. W czwartek, 08.12, przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Zachęcamy do licznego udziału we Mszach św., które odprawiane będą rano o 9.00 oraz wieczorem o 17.00. Godzinki przed Mszą św. o 9.00 śpiewać będzie róża Matki Kościoła. Na Mszę św. o 17.00 zapraszamy szczególnie dzieci z kl. III szkół podstawowych wraz z rodzicami, bowiem na początku tej Mszy św. będzie obrzęd poświęcenia medalików i wręczenia ich dzieciom.

4. W tym tygodniu Godzinki przed Roratami śpiewać będą następujące róże: poniedziałek – MB z Lourdes, wtorek – Zwiastowania Pańskiego, środa – MB Królowej Polski, piątek – Niepokalanego Serca NMP, sobota – MB Nieustającej Pomocy.

5. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. Józefa. Ponieważ będzie to druga niedziela miesiąca, taca będzie przeznaczona na spłatę kredytu, prosimy wiec o hojniejsze niż zwykle ofiary.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 261-280. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 241-260 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 70zł na spłatę kredytu.

7. W poniedziałek Msze św. będą o 7.00 i 17.00, w pozostałe dni, prócz czwartku, Msza św. będzie o 17.00.

8. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: po 200zł – anonimowa, z nr 601, po 100zł – z nr 647 za ubiegły rok i za obecny, z nr 664. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

9. W zakrystii można nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy dzieciom wpłacając ofiarę przynajmniej 5zł na pomoc biednym dzieciom.