1. Dziś o godz. 15.00 będzie pierwsze nabożeństwo Gorzkich Żali, a po nim Msza św.

2. W środę o godz. 17.00 będzie nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W piątek o godz. 16.30 będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po nim Msza św.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, podczas którego adorować będzie róża MB Bolesnej. Po Gorzkich Żalach będzie Msza św. Przyszła niedziela nosi nazwę „AD GENTES” – jest to dzień solidarności, modlitwy i postu w intencji misjonarzy – po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane będą do puszek ofiary wspomagające to dzieło misyjne. Ponieważ będzie to ostatnia niedziela miesiąca taca będzie przeznaczona na opłacenie kosztów ogrzewania naszego kościoła.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 121-140. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 101-120 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 170 zł na remont kaplicy cmentarnej

6. W środę i sobotę Msze św. odprawiane będą rano o godz. 7.00 oraz wieczorem o godz. 17.00, w pozostałe dni Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 17.00

7. Pragniemy poinformować, że taca z ubiegłej niedzieli na remont kaplicy cmentarnej wyniosła 2.130 zł i kwota ta została wpłacona na konto parafialne.