1. Przypominamy, że dziś o godz. 1400 będzie procesja żałobna na cmentarzu na Dole. Przypominamy też, że dziś wybieramy Wójta naszej Gminy dlatego wszyscy weźmy udział w wyborach.

2. W środę o godz. 1700 będzie nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Po Mszy św. będzie spotkanie członków POAK w Izdebkach.

3. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy 100-tną rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. O godz. 1500 będzie Msza św. w naszym kościele, w czasie której modlić się będziemy w intencji Ojczyzny i dziękować Bogu za odzyskaną niepodległość. Na tę Mszę św. zapraszamy OSP Izdebki z pocztem sztandarowym, poczet sztandarowy SP nr 2 w Izdebkach i wszystkich parafian. Po Mszy św. ok. godz. 1600 będzie przemarsz pod Grób Nieznanego Żołnierza i tam modlić się będziemy za poległych w obronie Ojczyzny, a potem nastąpi złożenie kwiatów. Potem wszyscy jesteśmy zaproszeni do Szkoły, gdzie będzie widowisko patriotyczne w wykonaniu uczniów SP nr 1 w Izdebkach, zwiedzanie wystawy tematycznej „By czas nie zaćmił i niepamięć…”, wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych „Ojczyzna moja jest muzyką”, a na koniec Międzypokoleniowy Bal Niepodległościowy z muzyką międzywojenną. Będzie to już VII Patriotyczny Wieczór Poezji, Pieśni i Tańca pod hasłem: „Niepodległa, niepokorna…” – organizatorzy serdecznie zapraszają. Ponieważ przyszła niedziela będzie drugą niedzielą miesiąca taca będzie przeznaczona na zaplanowane prace w kościele.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 161-180. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 141-160 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

5. We wtorek, środę i czwartek, Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1700, w pozostałe dni Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 oraz wieczorem o godz. 1700.

6. Nadal jeszcze można składać w zakrystii kartki wypominkowe wraz z ofiarą. W zakrystii można również nabywać opłatki składając dobrowolne ofiary na potrzeby kościoła.

11. Tuż przed Uroczystością Wszystkich Świętych zakończyliśmy prace na cmentarzu związane z remontem Kaplicy cmentarnej i wyłożenie klińcem placu przed kaplicą i drogi dojazdowej do niej. Dlatego chcieliśmy złożyć serdeczne „Bóg zapłać” Panu Franciszkowi Oleszko i jego pracownikom, nie tylko za wykonanie remontu kaplicy cmentarnej, ale także za pomoc w zagospodarowaniu placu i drogi. Serdeczne „Bóg zapłać” składamy Panu Wójtowi Antoniemu Gromali za dotacje na remont kaplicy cmentarnej i za przyznanie nam klińca, który został wyłożony na placu przed kaplicą i na drodze dojazdowej do niego. Dzięki tym pracom nasz cmentarz jest naprawdę piękny, pozostało nam jeszcze wybudowanie śmietnika na cmentarzu, gdzie będą składane śmieci do wywozu.