1. Dzisiejsza Niedziela Misyjna rozpoczyna Tydzień Misyjny, w którym modlimy się za misje na wszystkich kontynentach, modlitwą i ofiarą wspomagamy misjonarzy, pamiętajmy szczególnie o tych, którzy pochodzą z naszej diecezji. O godz. 1530 będzie nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza św. Przypominamy, że dziś w naszej Ojczyźnie odbywają się wybory samorządowe – każdy uprawniony powinien wziąć udział w wyborach spełniając swój obywatelski obowiązek.

2. Jutro przypada wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża. Po nabożeństwie różańcowym będzie ucałowanie relikwii świętego.

3. W środę wspominamy Bł. Ks. Jana Balickiego.

4. Na nabożeństwach różańcowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże:

w poniedziałek – Niepokalanego Serca NMP

we wtorek – MB Nieustającej Pomocy

w środę – MB Szkaplerznej

w czwartek – MB Zielnej

w piątek – MB Bolesnej

w sobotę – MB Różańcowej

5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy rocznicę Konsekracji naszego kościoła. O godz. 1530 będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Częstochowskiej, a po nim Msza św. Ponieważ przyszła niedziela będzie ostatnią niedzielą października, więc zgodnie z tradycją ostatnich lat, taca przeznaczona będzie dla naszego Seminarium Duchownego w Przemyślu zamiast jesiennej zbiórki zboża – prosimy więc o hojniejsze niż zwykle ofiary.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 121-140. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 101-120 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

7. Od poniedziałku do czwartku Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1700, natomiast w piątek i sobotę Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700.

8. Wyjazd pielgrzymki autokarowej do Kalisza i Gniezna będzie w piątek o północy sprzed kościoła. Nie ma już wolnych miejsc.

9. Bóg zapłać za ofiarę 200 zł, którą złożono na remont kaplicy cmentarnej z nr 149.

10. Na stoliku w tyle kościoła wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy je czytelnie wypełniać i składać wraz z ofiarą w zakrystii. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się na różańcu w listopadzie.

11. W nocy z soboty na niedzielę będzie zmiana czasu z letniego na zimowy. Spać będziemy godziną dłużej, a nabożeństwa niedzielne będą już na nowy czas.