1. Dziś rozpoczyna się VIII Tydzień Wychowania, który w tym roku przebiegać będzie pod hasłem „W poszukiwaniu drogi”. Przez cały ten tydzień modlić się będziemy w intencji dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli, zapraszamy więc wszystkich do tej modlitwy.

2. W środę o godz. 1800 będzie nowenna do MB Nieustającej Pomocy a po niej Msza św. Po Mszy św. spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

3. W piątek przypada święto Podwyższenia Krzyża Św. – odpust w Warze, gdzie suma odpustowa będzie o godz. 1030. My zapraszamy w tym dniu na Mszę św. wieczorną o godz. 1800, by oddać cześć Chrystusowi Ukrzyżowanego. W piątek też o godz. 2000 wyrusza z naszej parafii autokarowa pielgrzymka do Lichenia. O godz. 1945 będzie spowiedź św. pielgrzymów i Komunia św., a potem ich pożegnanie.

4. W sobotę przypada wspomnienie MB Bolesnej.

5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy niedzielę środków społecznego przekazu – modlić się będziemy za pracowników mediów, a taca będzie przeznaczona na Archidiecezjalne Radio FARA.

6 O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 1 – 20. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 666-683 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

7. We wtorek i sobotę Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1800, w pozostałe dni Msze św. będą odprawiane rano o godz. 700 oraz wieczorem o godz. 1800.

8. „Bóg zapłać” za ofiarę 50 zł, którą na remont kaplicy cmentarnej złożono z nr 235

5. Po wakacyjnej przerwie wznawiamy spotkania grup parafialnych:

- ministranci młodsi czyli ze szkoły podstawowej będą mieć spotkania w każdy wtorek godzinę przed Mszą św. wieczorną, a ministranci starsi w każdy worek po Mszy św. wieczornej.

- w czwartek godzinę przed Mszą św. wieczorną będzie mieć spotkanie Oaza Dzieci Bożych, a w sobotę po Mszy św. wieczornej Oaza Młodzieżowa.

Wszystkie grupy parafialne są otwarte, zapraszamy więc wszystkich parafian: dzieci młodzież i dorosłych do wybrania sobie odpowiedniej grupy i przystąpienia do niej. Spotkania formacyjne przygotowania do I Komunii św. i do Bierzmowania będą ogłaszane oddzielnie.