1. Jutro rano o godz. 330 sprzed kościoła wyruszy autokarowa pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej pod przewodnictwem Ks. Dariusza.

2. We wtorek wspominamy św. Maksymiliana Marię Kolbego, prezbitera i męczennika.

3. W środę przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP – MB Zielnej. Msze św. będą tak jak w każdą niedzielę. Na wszystkich Mszach św. będzie obrzęd  błogosławieństwa ziół i kwiatów. OO. Jezuici zapraszają w tym dniu do Starej Wsi na sumę odpustową o godz. 1100

4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać parafialne dziękczynienie za plony, prosimy o przyniesienie na sumę wieńców dożynkowych z poszczególnych rejonów parafii.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 606 – 625. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 584-605 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

6. Przez cały ten tydzień Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 i oraz wieczorem o godzinie 1800.