1. We wtorek, 06.08 przypada święto Przemienienia Pańskiego – odpust w Brzozowie, gdzie suma odpustowa będzie wieczorem o godz. 1800.

2. W środę o godz. 1800 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W piątek przypada święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy, w sobotę zaś święto Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

4. Ponieważ przyszła niedziela będzie drugą niedzielą miesiąca, taca będzie przeznaczona na dalsze prace przy kościele.

5. Przez cały ten tydzień Msza św. odprawiana będzie tylko wieczorem o godzinie 1800.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 241 – 260. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 221-240 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 70 zł na prace przy kościele.

5. „Bóg zapłać” za ofiarę 200 zł na pracę przy kościele którą złożył Józef Gładysz z nr 222 – prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

6. Jeszcze ten tydzień można zapisywać się w zakrystii na jednodniowa, autokarową pielgrzymkę na Kalwarię Pacławską we wtorek 13 sierpnia.