Facebook parafii
logo galeria
Wiadomości parafialne
Program duszpasterski 2019/22
logo galeria
Program duszpasterski 2017/19
logo galeria
Program duszpasterski 2013/17
logo galeria
Galeria
logo galeria
Archiwa

1. W środę o godz. 1800 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. W przyszłą niedzielę w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, po wszystkich Mszach św. będzie obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych. Wszystkie pojazdy prosimy pozostawić na parkingach, tam będzie ich poświęcenie. Przed kościołem zbierane będą do puszek ofiary, które będą przeznaczone na zakup polskim misjonarzom środków transportu. Kierujemy więc apel do kierowców, aby jako podziękowanie za bezpiecznie przejechane kilometry złożyli dar kierując się hasłem: „1gr za 1km”.

3. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 521 – 540. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 501-520 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

4. Przez cały ten tydzień Msza św. odprawiana będzie tylko wieczorem o godz. 1800.

5. „Bóg zapłać” za anonimową ofiarę 200 zł na remont kaplicy cmentarnej. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że taca z ubiegłej niedzieli na remont kaplicy cmentarnej wyniosła 2.170 zł. i kwota ta została wpłacona na konto parafialne.

6. Jak co roku będzie organizowana autokarowa pielgrzymka na Kalwarię Pacławską w poniedziałek 13 sierpnia. Prosimy, aby chętni na ten wyjazd zapisywali się w zakrystii począwszy od dziś.