1. Dziś o godz. 1540 ostatnie nabożeństwo czerwcowe a po nim Msza św.

2. W środę o godz. 1800 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W pierwszy czwartek spowiedź św. od godz. 1730. O 1800 Msza św., a po niej Godzina św., podczas której adorować będzie róża Ofiarowania NMP.

4. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu spowiedź św. od godz. 1700. O 1800 Msza św., a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie róża Niepokalanego Poczęcia NMP.

5. W pierwszą sobotę na Mszę św. wieczorną o godz. 1800 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża Św. Rodziny.

6. Ponieważ przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Po prymarii adorować będzie róża św. Piotra i Pawła, po Sumie – róża MB Gromnicznej i po Mszy św. o godz. 1600 róża Zwiastowania Pańskiego. Taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 141 – 160. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 121-140 za przygotowanie kościoła na nasz parafialny odpust i niedzielę.

8. Przez cały ten tydzień oprócz piątku Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1800. W piątek Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 oraz wieczorem o godz. 1800.

9. „Bóg zapłać” za ofiarę 200 zł, którą na prace przy kościele złożyła rodzina Skrabalów z nr 200. Prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że zostały już spłacone do końca konfesjonały, jak również został zapłacony ołtarz św. Jana Pawła II z jego relikwiami i figurą MB Fatimskiej. Do tego ołtarza przed Bożym Narodzeniem dojdą jeszcze dwa elementy: herb papieski i szarfa ze słowami Totus Tuus – rzeźby. W tym tygodniu mają być przywiezione i zamontowane płaskorzeźby św. Faustyny i św. Jana Pawła II na frontonie kościoła. Do tej pory złożono 210 ofiar, czyli nie ma jeszcze ani połowy. Dlatego bardzo prosimy o szybsze składanie tych ofiar, bo trzeba pieniędzy jeszcze na odnowienie głównego żyrandola i na ołtarz św. Bpa Józefa Sebastiana Pelczara z obrazem i jego relikwiami.