1. Dziś o godz. 1600 będzie Msza św., a po nim nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna wokół kościoła.

2. W poniedziałek przypada Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

3. W czwartek będzie zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. wieczornej o godz. 1800 najpierw będzie poświecenie wianków, ziół i kwiatów. Następnie będzie nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna wokół kościoła. Na końcu będzie błogosławieństwo małych dzieci.

4. W piątek przypada Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa, dlatego nie ma postu. Jest to Światowy Dzień Modlitw o uświęcenie kapłanów. O godz. 1800 będzie Msza św., a po niej nabożeństwo czerwcowe.

5. W sobotę wypada Uroczystość Św. Piotra i Pawła – nasz parafialny odpust. Modlimy się w tym dniu w intencji Kościoła i Ojca św., który jest następcą św. Piotra. Obsługi naszego odpustu parafialnego podjęli się OO. Jezuici ze Starej Wsi. Po Sumie będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła, podczas której adorować będzie róża Św. Jana z Dukli. O godz. 1800 będzie Msza św. z nabożeństwem czerwcowym. W sobotę pamiętajmy w modlitwie o Solenizancie Ks. Pawle, ale też o wszystkich Piotrach i Pawłach, kapłanach i parafianach.

6. Na ostatnich tegorocznych nabożeństwach czerwcowych adorować będą następujące róże: w poniedziałek – MB Nieustającej Pomocy; we wtorek – MB Szkaplerznej; w środę – MB Zielnej; w czwartek – Korona Miłosierdzia Bożego; w piątek – MB Częstochowskiej; w sobotę – MB Bolesnej i w przyszłą niedzielę o godz. 1540 – MB Różańcowej. W przyszłą niedzielę będzie zakończenie nabożeństw czerwcowych.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na sobotę i niedzielę prosimy na piątek rano parafian z nr od 121 – 140. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 101-120 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 50 zł na prace przy kościele.

8. Od poniedziałku do piątku Msze św. będą odprawiane rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800. W sobotę, w Uroczystość Piotra i Pawła, Prymaria będzie o godz. 800, uroczysta suma o godz. 1100 i Msza św. wieczorna o godz. 1800.

9. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: po 200 zł – z nr 646 i na konto parafialne Bobola Krystyna; po 100 zł – z nr 447 i z nr 630. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.