1. Dziś o godz. 1545 będzie nabożeństwo czerwcowe, a po nim Msza św.

2. W środę po nabożeństwie czerwcowym będzie spotkanie POAK w Izdebkach.

3. W piątek będzie uroczyste zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. dla dzieci szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej będzie o godz. 830. Wcześniej od godz. 800 będzie spowiedź św. Prosimy, by dzieci i młodzież ze środka przyszły prosto do kościoła. Dzieci i młodzież z Dołu i Góry będą przewożone gimbusem. Na tę Mszę św. zapraszamy również nauczycieli i rodziców. Po Mszy św. dzieci i młodzież z Dołu i Góry będą przewiezione sprzed kościoła do szkół.

4. Na nabożeństwach czerwcowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże:

w poniedziałek – Niepokalanego Poczęcia NMP,

we wtorek – Św. Rodziny,

w środę – MB Gromnicznej

w czwartek – Zwiastowania Pańskiego

w piątek – MB Królowej Polski

i w sobotę – Matki Kościoła

5. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. O godz. 1545 będzie nabożeństwo czerwcowe, podczas którego adorować będzie róża Św. Jana z Dukli, a po nim Msza św.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 441 – 460. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 421-440 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

7. Przez cały ten tydzień Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800 połączona z nabożeństwem czerwcowym.

8. „Bóg zapłać” za ofiarę 200 zł, którą na remont kaplicy cmentarnej złożono z nr 492