1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Po Mszach św. przed kościołem zbiórka ofiar na misje.

2. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

3. W środę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Początek adoracji o godz. 17.00. Po Mszy św. spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

4. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie.

5. W niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, która kończy okres Komunii św. wielkanocny. O poprowadzenie różańca prosimy róże Matki Bożej Zielnej.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy rodziny z numerów 441 -460.